LYMFA - cesta ke zdraví a štíhlejší postavě

3.10.2018

Rezervace: info@hortenzie.com

18:00 - 21:00 hod.

Přijďte prosím včas

520 Kč

Fakturou po přihlášení

Cítíte se stále unavená, máte pocit, že přibíráte jen, když se na jídlo podíváte a nedaří se Vám zhubnout? Nebo Vám dokonce otékají kotníky, obličej či jiné části těla? Trpíte často infekčními onemocněními?

Na vině může být váš lymfatický systém! Co to vlastně ta LYMFA je? Lymfa neboli míza je tekutina, která proudí spletí cév a uzlin a zachytává cizorodé částice a mikroorganismy v našem těle a navíc vstřebává tuky, které pak odvádí pryč z těla. Velmi úzce tedy souvisí s naší imunitou.

Špatně fungující lymfatický systém může být také mimo jiné příčinou hromadění přebytečných tuků, solí a vody v tkáních. A pokud dobře nefunguje – nedaří se vám zhubnout - a jste prostě v začarovaném kruhu. Často se totiž přidává navíc obávaná celulitida - to je vlastně první signál, že není něco v pořádku, že. No a toto všechno nám jistě na psychické pohodě nepřidává… 

Lymfatický systém zkrátka neproudí jak má a začínají se nám usazovat toxické látky v podkoží. Už v této fázi bychom měly zahájit útok - jelikož tento stav se nejspíš sám od sebe nezlepší. Ideálním a velmi dobrým trenérem lymfy je pohyb a navíc v presu (podkolenky, stahovací elasťáky...). Co všechno (kromě pohybu) lze udělat proto, aby nám náš lymfatický systém pracoval správně a vytvářel dostatečnou cestu pro detoxikaci a posilování imunitního systému? Zajímá vás více?

Anti-aging specialista Dana Dobřichovská - lymfo poradce - Vám prozradí více a naučí Vás jak jej znovu dát do pořádku!!!