Seminář Tarot a intuice: cykly osobního růstu

Přijměte ​naše ​srdečné pozvání na sobotní odpoledne, které bude věnované sebepoznání​. Využijeme tarotové symboly k tomu, abychom poznali sami sebe, své poslání a kde se nacházíme na cestě našeho osobního rozvoje. Seminář je velmi oblíbený, protože systém výpočtu symbolů je velmi snadný. Nejde o teorii, ale vše je vysvětleno na příkladech. Tento seminář jsme již několikrát uskutečnili a každé setkání mělo velký ohlas a na přání účastníků proběhly (a dál probíhají) i navazující semináře. Moc se těšíme na nové tváře a naše společné setkání ve Studiu Hortenzie! 
 
 "Náš růst a vývoj se odehrává v cyklech. A tento systém zobrazuje Tarot." Twainhart Hill
 
Co si ze semináře odnesete:
  • Jaká je moje karta poslání "Karta duše"?
  • Jak působím na ostatní, jaké jsou moje výzvy a talenty?
  • Co se mám v tomto roce naučit? Jaká je moje "Karta růstu"?
  • Který rok je pro mne zlomový a nastává nový cyklus s novými tématy a výzvami?
 
Podle data narození můžeme spočítat roční cykly, které jsou odrazem našeho horoskopu. Jsou to výzvy, kterým musíme v daném roce čelit a talenty, které musíme využít. Není potřeba studovat astrologii, vystačíme si se symboly Tothova tarotu a s datem narození.
 
Seminář bude prakticky zaměřený. Poznáte karty Velké arkány a odnesete si výpočet svých životních cyklů. Povídání budeme prolínat meditacemi z kundaliní jógy na podporu intuice.
 
Počet míst na semináři je omezený, aby se každý účastník mohl zapojit. Seminář je vedený pro úplné začátečníky, není nutná žádná zkušenost s tarotem, astrologií ani s jógou.
 
Doporučení z minulých seminářů: "Seminář doporučuji. I laikovi je vše vysvětleno "po lopatě", takže si sám dokáže vypočítat své karty a směrování".
 
O lektorech: Jarda se věnuje astrologii a výkladu horoskopu 20 let. Má za sebou zkušenost se stovkami horoskopů. Tothův tarot ho zaujal pro svoji srozumitelnost a symboliku. Gábina je instruktorkou kundaliní jógy, věnuje se meditaci a léčitelskému umění Sat Nam Rasayan.

Přihlášení

Seminář Tarot a intuice

neděle 9.9.2018

11:00 až 16:00 hod.

lektoři Gabriela Janská a Jarda Husák

Cena 1.150 Kč za osobu, platba převodem na účet, instrukce pro platbu obdržíte e-mailem.