Žena: její intuice, vnitřní hlas a každodenní ladění 

úterý 23.7.

Rezervace níže

18:00 - 21:00 hod.

Přijďte včas, nejdříve však 15 minut před začátkem. Děkuji.

550 Kč

Fakturou po přihlášení

Milé ženy,

srdečně Vás zveme na prožitkový seminář s názvem ŽENA - její intuice, vnitřní hlas a každodenní ladění

Jedná se o prožitkový seminář pro max. 12 žen s praktickými tipy pro propojení se se svou intuicí a vnitřním hlasem při každodenním rozhodování a ladění.

Mandala kartu, která vaše aktuální témata zobrazuje i text k této kartě si odnesete s sebou domů a prožitek ze semináře budete moci ještě dále prohlubovat a rozšiřovat v klidu vašeho domova.

Zaměříme se témata: Jak ladit cestu k sobě, své síle, přirozenosti a jedinečnému potenciálu se spoustou každodenních činností? A jak jednotlivé oblasti svého života?

Možná to taky znáte. Spousty každodenních činností, nevíte, kam dřív skočit a říkáte si: „Jak vyladit vše, co k mému životu patří? A jak v tom kolotoči naslouchat svému vnitřnímu hlasu a intuici? A proč vlastně svému vnitřnímu hlasu, intuici a moudrosti celého těla naslouchat? Nestačí snad to, co říká hlava?

Po čem vlastně v hloubi duše toužím? Co je mojí cestou? A jak ji ladit se spoustou každodenních činností? Jak se svým povoláním, partnerstvím, mateřstvím, péčí o teplo domova i dalšími oblastmi života? Co z mnoha možností si vybrat, čemu dát přednost a co nechat být? Jak moji cestu ovlivňuje společnost a média, a jak vzorce a otisky převzaté z původní rodiny?“

Každá žena je jiná, jedinečná. Má jedinečné dary, talenty, touhy a sny, jiné poslání a dar vytvořit jedinečný dílek do mozaiky světa. Mnohdy se však v této úžasné době plné možností, lákadel, vlivu médií, reklamy a společenských "měla bys" ztrácíme samy sobě.

Propojení se svým nitrem, intuicí a moudrostí celého těla se tak vedle hlavy a všech rozumných důvodů stává důležitým vodítkem na cestě k sobě i při každodenním rozhodování.

V prožitkové části přednášky se spolu s mandala kartami kompletu „Žena“ jemně ponoříme do svého nitra a podíváme se jaké oblasti života a témata právě teď uprostřed léta volají každou z nás po pozornosti.

 

 

ŽENA - její intuice, vnitřní hlas a každodenní ladění 

úterý 23.7.2019  18:00 - 21:00 hod.

lektorka: Martina Slabá

Cena 550 Kč za osobu, platba převodem na účet, instrukce pro platbu obdržíte e-mailem.