Myšlenková očista

neděle 13.1., 27.1.

Rezervace: myslenk.ocista@centrum.cz

17:00 - 18:30 hod.

Přijďte včas, nejdříve však 15 minut před začátkem lekce. Děkuji.

380 Kč

Fakturou po přihlášení

Věřte své hlavě, dokážete vše, co chcete.

Terapie - myšlenková očista

V našem podvědomí máme uložené některé negativní myšlenky, které nás trápí a myšlenková očista je dokáže časem odstranit nebo podstatně zmírnit. Celý náš život stále něco očekáváme, potřebujeme, po něčem toužíme. Pokud nejsou naše očekávání, potřeby a tužby stále naplňovány, v hlavě sílí vnitřní rozhovory a narůstá vlastně námi samými živený a podporovaný stres.

Jestliže nedochází k péči o duševní zdraví (= myšlenková očista), pak následuje přetížení organismu. Pakliže je Vaše přetížení - stres dlouhodobý, ovlivní to Vaší imunitu, následně zdraví. Oslabené tělo bude mnohem lehčeji náchylné nemocem. Postupem času začne Vaše psychika stále více ovlivňovat Vaše tělesné funkce.

Myšlenková očista Vám omezí, nebo zcela odstraní zlozvyky, fobie, závislosti, úzkosti, frustraci, nervozitu, nespavost, nervozitu před zkouškou, strach, naleznete opět cestu k sobě, posiluje pozitivní vlastnosti, odstraňuje nežádoucí vlastnosti, roztočí opět pocit štěstí, psychosomatické potíže, stres, deprese. Dále usnadňuje navazování kontaktů, pomáhá v partnerském soužití, při nedostatku energie, ztrátě smyslu života, odstraňuje traumata z dětství, poradí si s trémou a také s hubnutím anebo nechutenstvím. Odstraní bradavice, kožní vyrážku, bolesti a mnoho dalšího, co je vázáno na psychiku. Myšlenková očista není všespasitelná, ale je to podpůrný pomocník. Vždy by měl klient přiložit ruce k dílu, chtít věci změnit, mít odhodlání. V opačném případě lektor nic nezmůže.

Osoby trpící epilepsií, se slabým srdcem a psychiatričtí pacienti, kteří užívají antidepresiva, nemohou myšlenkovou očistu podstoupit.

 

Jak to tedy vlastně probíhá?

  • 30 minut: úvodní terapie

Vyberete si své místo na ležení. Podložku a deku nabízíme, můžete si donést svůj polštářek pod hlavu. Oblečení doporučujeme volné. Budete jen ležet a odpočívat. Během asi 30 minut vše vysvětlím a nadále Vám budu vše podle potřeby stále vysvětlovat. Úvodní terapie má být jakési seznámení s touto metodou. Na ni pak navazuje 8 terapií spojených v seminář, na který se můžete následně přihlásit.

  • 25 minut: myšlenková očista pod vedením terapeuta

V této části na Vám budu říkat laskavé, klidné, monotónní, věty. Budu je říkat pomalu, klidně a tiše. I zde platí - opakování je matka modrosti. Náš mozek má zájem o klid a touto formou mu ho dopřejeme. Podvědomí na to začne za krátký čas reagovat. Postupně bude u Vás nastupovat větší a větší zklidňování, uzdravování, ale také odnaučování, odstraňování toho negativního.  

  • 15 minut: myšlenková očista pod vedením terapeuta + vnitřní práce klienta

Probíhá pod vedením terapeuta, který hovoří nahlas a v druhé části klient používá svůj vnitřní hlas. Stále Vám budu vše vysvětlovat. V této části se naučíte vcítit se do Vašeho těla a také na určitou část těla.

  • 20 minut závěr - diskuse

Probereme Vaše pocity a průběh celé myšlenkové očisty.  V případě zájmu můžete pokračovat seminářem (8 terapií) případně individuálními sezeními.