Šťastné příběhy našich klientů

Prožijte podobný příběh po našich veřejných seminářích ve Studiu Hortenzie. Naučte se u nás třeba sestavu cviků léčivé hormonální jógy pro ženy, muže nebo diabetiky a zažijete zlepšení vašich zdravotních obtíží. Brzy vyhlásíme další semináře pro zlepšení zdraví, zklidnění a celkovou harmonizaci těla a mysli.

"Přestaly mi padat vlasy, srovnaly se mi hladiny hormonů a přestala jsem být unavená..."

Minulý rok (2017) jsem se zúčastnila kurzu hormonální jógy s Janou Hrabalovou Bendovou. Poradila mi to moje kosmetička, jelikož jsem měla hodně akné (ve věku 33let), na obličeji mi rostly chloupky, chodila jsem pravidelně na endokrinologii - kvůli nerovnováze hormonů, padaly mi vlasy a byla jsem opravdu hodně unavená. Po kurzu hormonální jógy jsem začala pravidelně cvičit, ale ne každý den, tak jak si tělo řeklo. Někdy pouze 5 minut, někdy vůbec, někdy celou sestavu, ale snažila jsem se alespoň 3 x týdně celou sestavu. Po 2 měsících jsem začala úspěšně zvládat únavu, do měsíce mi zmizelo akné, a omezil se růst chloupků na obličeji, ultrazvuk nadledvinek byl naprosto v pořádku a na endokrinologii už chodit nemusím, protože hladiny hormonů se srovnaly. Neskutečně rychle mi začaly růst vlasy 🙂 Od té doby co cvičím hormonální jógu jsem pocítila příval energie. Pravidelně se ráda vracím k Janě Hrabalové na její lekce pro absolventky, protože i ona sama je pro mě lék na duši. Její vstřícný a milý přístup mi vždycky pomůže oprostit se od každodenních problémů...

16.5.2018

Šárka S.

Učitelka

Po semináři hormonální jógy pro ženy

"Cítím se opět ženou! Snížila se mi váha, zpevnilo se mi tělo..."

Běžně recenze nebo názory nepíšu, nejsem sdílná, ale tentokrát musím. Musím pro všechny ženy, které cítí, že jejich "ženství" mizí. Pro seminář hormonální jógy jsem se rozhodla z jediného důvodu. Pracuji v mužském oboru a v mužském kolektivu a mými klienty jsou většinou muži. V poslední době jsem se několikrát přistihla, že jsem asi chlap. Od semináře jsem očekávala dvě věci. Protažení těla, uvolnění a relaxaci. A druhé očekávání bylo vrátit se k sobě jako k ženě. Byla jsem překvapena, jak se mé očekávání již v prvních několika minutách cvičení začala uskutečňovat. Začala jsem tedy cvičit doma a denně! I v mém nabitém programu si ráda najdu 30minut času a cvičím a dýchám a jen kvetu. Snížila se mi váha, zpevnilo se mi tělo a nosím sukně! Opravdu, minimálně 5x týdně sáhnu po halence a sukni. Nakoupila jsem si několikatery šaty. A cítím se opět ženou. Okolí bylo překvapeno a změny si všimlo téměř okamžitě po semináři. Všem ženám doporučuju toto skvělé a ne těžké cvičení. Dámy, vždyť co je krásnějšího než my samy.

Gabriela Daniszová

Realitní makléřka

Po semináři hormonální jógy pro ženy

"Nedařilo se mi otěhotnět. Po dvou měsících cvičení se stal zázrak!"

Tento příběh vám píši proto, abyste nevzdávaly vaše sny a třeba i pro inspiraci některé z vás nebo vašich blízkých. Už dlouho jsem si přála otěhotnět, ale stále se nedařilo. Rozhodla jsem se absolvovat víkendový kurz hormonální jógové terapie tak trochu ze zvědavosti a také proto, abych podpořila lektorku Janu Bendovou Hrabalovou, která je moje kamarádka. Cvičení mě docela chytlo a po kurzu jsem cvičila téměř denně. A výsledek? Na koni června se nám narodil Tomášek. Jsem šťastná, že ho mám, že se vše podařilo, že těhotenství proběhlo v pořádku a jsem šťastná, že jsem na kurz tenkrát šla! Nyní se chystám, že zase začnu cvičit - protože jsem se dozvěděla, že hormonální jóga skvěle srovnává i hormonální nerovnováhu po porodu, zpevňuje pánevní dno a navíc podporuje kojení! Takže doporučuji - běžte to zkusit i vy!

Petra Jurášková

Po semináři hormonální jógy pro ženy

Prožijte podobný příběh jako naše klientky, najděte ten pravý seminář pro vás a přihlaste se. Rádi vás uvidíme a pomůžeme vám nastartovat cestu k lepšímu zdraví, zklidnění a harmonii těla a mysli.