Reference, příběhy, proměny

Krásné prostředí, zajímavý výběr jógových lekcí a dalších přednášek a workshopů. Velice milá paní majitelka Jana Hrabalová Bendová. Určitě doporučuji zajít si na lekci, obzvláště teď ve vedru, kdy je ve studiu příjemný chládek
Tereza Urban MračkováLektorka jógy
Krásné studio, příjemné prostředí, moc fajn lektorky. Skvěle jsem si zacvičila a zrelaxovala, doporučuji.
Petra Juráškována mateřské dovolené
Hormonální jógu všem moc doporučuji, zúčastnila jsem se již podruhé (v Praze a v Hradci Králové), účinky byly skvělé, byla jsem nabitá energií, pleť jak po dovolené, vrásky vyhlazené, paráda...a lektorka Jana Hrabalová je úžasná!
Lenka SokolovskáHR manažerka
Kurz hormonální jógy, který vedla Jana u nás v brněnském studiu Pilates.Point hodnotím velmi kladně. Protože jsem kurz už před pár lety absolvovala u jiné lektorky, měla jsem srovnání a musím říct, že Jana měla kurz daleko lépe zorganizovaný, prošla poctivě všechna dechová cvičení a antistresové cviky, za což jsem byla velmi ráda, protože na kurzu, který jsem absolvovala já jsme to prošly jen tak letem světem a vůbec ne všechno. Jana je velmi dobrá a poctivá lektorka, milá a empatická. Takže všem, kdo by si chtěly kurz udělat, bych jednoznačně doporučila, aby ho absolvovaly právě u Jany.
Martina MichkováFyzioterapeutka
Hormonální jóga i lektorka Jana je úžasná! Pod jejím vedením lekce uběhla ani nevím jak a odcházela jsem neuvěřitelně nabitá pozitivní energii. Ráda se budu vracet, děkuji za doporučení na Janičku.
Ilona Mozolová Manikérka
Studio Hortenzie je krásný, voňavý prostor plný léčivé ženské energie. Janičce Hrabalové Bendové se opravdu povedlo vytvořit oázu klidu a pohody v místech, kde by to nikdo nečekal. Určitě doporučuji!
Petra TorováCertifikovaná aromaterapeutka
Milá Jani, chtěla jsem Ti MOC PODĚKOVAT za úžasné 2 dny kurzu hormonální jógy v Jurášku. Nejen, že jsem se naučila sestavu, ale velmi mě to psychicky osvěžilo. V životě to tak bývá, že potkáme lidi, kteří nás posunou dál, a to se Ti povedlo. Cvičím každý den. A SPÍM! Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala. Hormonální jóga je opravdu účinná, po 4 týdnech vidím na sobě, že to FUNGUJE! Těším se na další setkání.
MUDr. Jana Černázubařka
Zaregistrovala jsem první pozitivní dopady cvičení - začaly mi růst řasy :-). Vážně!
Lenka Frolíkovábankovnictví

Zažijte i vy podobný příběh!

„Konečně spím až do rána!“

MUDr. Zuzana Střížová

Ráda bych poděkovala za možnost proniknout do technik hormonální jógy a zbavit se tak mého obrovského problému s usínáním. Jako lékař, imunolog, znám vliv hormonů a neurotransmiterů na stav a funkčnost imunitního systému, a proto mohu hormonální jógu jednoznačně doporučit každému, kdo se potýká s dlouhodobě neřešitelnými obtížemi. Při hormonální józe se stimuluje produkce hormonů, navozuje psychická pohoda a především zvyšuje prokrvení jednotlivých částí těla kombinací dechových a polohových technik. Tyto techniky denně používám v běžném životě k prevenci stresu a stabilizaci svého krevního tlaku. Ještě jednou mnohokrát děkuji, že mohu s klidem usínat a spím až do rána!

„Nedařilo se mi otěhotnět. Po dvou měsících cvičení se stal zázrak!“

Petra Jurášková

Tento příběh vám píši proto, abyste nevzdávaly vaše sny a třeba i pro inspiraci některé z vás nebo vašich blízkých. Už dlouho jsem si přála otěhotnět, ale stále se nedařilo. Rozhodla jsem se absolvovat víkendový kurz hormonální jógové terapie tak trochu ze zvědavosti a také proto, abych podpořila lektorku Janu Bendovou Hrabalovou, která je moje kamarádka. Cvičení mě docela chytlo a po kurzu jsem cvičila téměř denně. A výsledek? Na koni června se nám narodil Tomášek. Jsem šťastná, že ho mám, že se vše podařilo, že těhotenství proběhlo v pořádku a jsem šťastná, že jsem na kurz tenkrát šla! Nyní se chystám, že zase začnu cvičit - protože jsem se dozvěděla, že hormonální jóga skvěle srovnává i hormonální nerovnováhu po porodu, zpevňuje pánevní dno a navíc podporuje kojení! Takže doporučuji - běžte to zkusit i vy!

„Cítím se opět ženou! Snížila se mi váha, zpevnilo se mi tělo...“

Gabriela Daniszová

Běžně recenze nebo názory nepíšu, nejsem sdílná, ale tentokrát musím. Musím pro všechny ženy, které cítí, že jejich "ženství" mizí. Pro seminář Hormonální jógy jsem se rozhodla z jediného důvodu. Pracuji v mužském oboru a v mužském kolektivu a mými klienty jsou většinou muži. V poslední době jsem se několikrát přistihla, že jsem asi chlap. Od semináře jsem očekávala dvě věci. Protažení těla, uvolnění a relaxaci. A druhé očekávání bylo vrátit se k sobě jako k ŽENĚ. Byla jsem překvapena, jak se mé očekávání již v prvních několika minutách cvičení začala uskutečňovat. Začala jsem tedy cvičit doma a denně! I v mém nabitém programu si ráda najdu 30 minut času a cvičím a dýchám a jen kvetu. Snížila se mi váha, zpevnilo se mi tělo a nosím sukně! Opravdu, minimálně 5x týdně sáhnu po halence a sukni. Nakoupila jsem si několikatery šaty. A cítím se opět ženou. Okolí bylo překvapeno a změny si všimlo téměř okamžitě po semináři.Všem ženám doporučuju toto skvělé a ne těžké cvičení. Dámy, vždyť co je krásnějšího než my samy.

„Přestaly mi padat vlasy, srovnaly se mi hladiny hormonů a přestala jsem být unavená...“

Šárka S.

Minulý rok (2017) jsem se zúčastnila kurzu hormonální jógy s Janou Hrabalovou Bendovou. Poradila mi to moje kosmetička, jelikož jsem měla hodně akné (ve věku 33let), na obličeji mi rostly chloupky, chodila jsem pravidelně na endokrinologii - kvůli nerovnováze hormonů, padaly mi vlasy a byla jsem opravdu hodně unavená. Po kurzu hormonální jógy jsem začala pravidelně cvičit, ale ne každý den, tak jak si tělo řeklo. Někdy pouze 5 minut, někdy vůbec, někdy celou sestavu, ale snažila jsem se alespoň 3 x týdně celou sestavu. Po 2 měsících jsem začala úspěšně zvládat únavu, do měsíce mi zmizelo akné, a omezil se růst chloupků na obličeji, ultrazvuk nadledvinek byl naprosto v pořádku a na endokrinologii už chodit nemusím, protože hladiny hormonů se srovnaly. Neskutečně rychle mi začaly růst vlasy 🙂 Od té doby co cvičím hormonální jógu jsem pocítila příval energie. Pravidelně se ráda vracím k Janě Hrabalové na její lekce pro absolventky, protože i ona sama je pro mě lék na duši. Její vstřícný a milý přístup mi vždycky pomůže oprostit se od každodenních problémů...

„Menopauza mě už netrápí!“

Petra Nová

K hormonální józe jsem byla tak trochu skeptická, na moje šílené návaly a psychické výkyvy nic nepomáhalo. Menopauza přišlaze dne na den. Byla jsem nešťastná, nic nepomáhalo. Vyzkoušela jsem desítky preparátů a různé babské rady a doporučení... NIC...můj život byl v troskách. Musím říct, že po absolvování semináře a pravidelném cvičení hormonální jógy se stal zázrak a to neuvěřitelně rychle - do 14-ti dnů moje návaly zmilely. Stále jsem čekala, kdy to zase přijde, ale už se mi nevrátily. I moje psychika se začala lepšit, zase jsem to byla já! Na hormonální jógu nedám dopustit! Kdybych o ní věděla dřív - mohla jsem si ušetřit spoustu bezesných nocí a proplakaných dní, ale také svoji peněženku za produkty, které nezabíraly. Doporučuji všem ženám - běžte do toho a na nic nečekejte!.

Proměny

Reálné proměny

Chcete i vy projít neinvazivní proměnou a cítit se mladší, vrátit o pár let čas...je to možné! Podívejte se na proměny mých klientek a kolegyň.

Chcete prožít podobný příběh jako moje klientky?

Vyberte si ten pravý seminář pro vás a přihlaste se. Ráda Vás osobně poznám a pomohu Vám nastartovat cestu k lepšímu zdraví, kráse i zklidnění a harmonii těla a mysli.