Jak spolu souvisí čakry a zklamání ?

7.8.2018

Zklamání není náhoda, na vině je špatná funkce vašich čaker. Mezi čakrami a zklamáním existuje přímá souvislost. Pokud své čakry uzdravíte, zmizí i zklamání z vašeho života. A jaké čakry je třeba uzdravit ?

První čakrou, která je spoluzodpovědná za vaše zklamání je krční čakra. Zklamání je stav, kdy skutečnost neodpovídá naší představě. Když se to stane, cítíme zklamání. Proč se ale naše představa lišila od skutečnosti ? Odpověď je jednoduchá. Měli jsme málo informací. Úlohou krční čakry je komunikovat s okolím. Ale je také zodpovědná za náš postoj k veřejnostipravdě, za schopnost diskutovat. Důsledkem narušení funkce krční čakry je neschopnost se správně vyjádřit. Také obavy z možné konfrontace. Strach z toho, že se špatně vyjádříme, nebo že diskuse skončí konfrontací, nám brání ptát se. A když se neptáme, nedostaneme všechny relevantní informace. Jsme nuceni si domýšlet a předpokládat.Většina z nás ( obzvláště pokud jsme si přečetli, že máme mít pozitivní myšlenky) si vytvořímetu nejlepší verzi představy, zklamání je pak jen otázka času.

Druhou čakrou, která je ve hře je solar plexus- třetí čakra. Tato čakra je zodpovědná za tvorbu naší osobnosti.Přesněji řečeno, jak vnímáme sami sebe ve vztahu k ostatním. Cítíme se jim rovni ? Nebo máme pocit, že jsou důležitější než mi ? Nebo se cítíme být důležitější než ostatní ? Pokud vnímáme ostatní jako důležitější, nechceme je příliš zatěžovat a tak se radši moc nevyptáváme. Pokud si nejsme vědomi vlastní hodnoty, nechceme se otázkami ztrapnit. Pokud se cítíme důležitější, máme pocit, že všechno víme a že otázek není potřebaV obou případech to vede opět k nedostatku informací a k vytvoření si vlastní nereálné představy. Zklamání je pak přirozený důsledek.

Jak vidíte, čakry jsou pro náš život velmi důležité. Jejich správná funkce je klíčem ke spokojenému životu. Pokud chcete zjistit, v jaké kondici jsou vaše čakry – přijďte na seminář „Tři způsoby jak vyléčit čakry“, kde se navíc naučíte jak s nimi vědomě pracovat, ukážeme si sedm reflexních bodů na našich chodidlech, kdy každý jednotlivý bod odpovídá jedné z čaker a naučíme se, jak pomocí masáže pročistit a otevřít jednotlivé čakry. Navíc se naučíme devět základních rovin dýchání podle tibetské nauky. Každá z rovin rozvíjí jednu nebo více čaker. Dýchání je nejjednodušší cesta, jak začít nový život. Přihlášky ZDE.

Ilona Raušová

Jsme na sociálních sítích, sledujte nás

E-mailový newsletter

Budeme vás informovat o novinkách u nás ve Studiu a jako prvním vám vždy pošleme nově vypsané termíny seminářů. Pokud máte téma, které byste chtěli u nás v Hortenzii absolvovat, dejte nám vědět.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.