Síla myšlenky aneb vše máme ve své hlavě

Krásný večer všem!

Celou dobu, co se kolem nás šíří různé informace ohledně současné situace se snažím držet pozitivní mysl, protože negativními myšlenkami a strachem jen posilujeme tyto energie a to je to, co potřebujeme nejméně!

Po dnešním nařízení vlády se už ale celá situace dotýká čím dál více lidí, našich každodenních aktivit a také mého Studio Hortenzie, a proto chystáme změny – více on-line akcí a děláme to s radostí, protože změna přináší nový vítr do plachet a zamyšlení nad tím, jak to také může fungovat jinak…a proč vlastně ne 😊 .

Je důležité vnímat ve své mysli především to, že všechna opatření se dějí hlavně proto, aby se eliminovala možná rizika a z tohoto pohledu je považovat za správná.

Vše, co se děje kolem nás je třeba brát vždy vážně, ale nepanikařit – chovat se zodpovědně a myslet především na sebe a své blízké, na svoje tělo, imunitu a stav vnitřního štěstí a pohody.

Dopřejte si DOSTATEK SPÁNKU, KVALITNÍ STRAVU, choďte více NA PROCHÁZKY a uchovejte si pozitivní mysl a SMÍCH NA RTECH…a především nezapomínejte, že KAŽDÁ NAŠE MYŠLENKA MÁ NEUVĚŘITELNOU SÍLU – zaměřme se na ZDRAVÍ a IMUNITU a NAŠE RODINY!

Vše vzniká vždy v naší hlavě a je velmi podstatné, co si do ní pouštíme a čemu věříme. Můžeme se bát nebo se můžeme radovat a být vděční a plní naděje. Tato volba je vždy jen na nás. Pokud víme, co chceme, jsme šťastní, pak jsme i zdraví. Jsme ve své zdravé mocné poloze, kdy řídíme vědomě svůj život.

V reálu se tento náš postoj začne materializovat a může přijít i změna. To je to, co teď vnímám nejsilněji – pravděpodobně mnoho lidí bude mít více času přemýšlet díky času, který najednou budeme muset vyplnit jinak než jsme původně zamýšleli. Změna tedy nejdříve začne na myšlenkové úrovni. Stačí pak udělat něco jinak než obvykle. Zavolat někam, kam jsme se stále zdráhali zavolat nebo „neměli“ stále čas tam zavolat… Koupit si něco, po čem jsme dlouho toužili a odkládali to nebo si jen tak večer zahrát karty se svými blízkými a zažít zase ten pocit, kdy jsme najednou více spolu, protože vlastně „nesmíme ven“ – připomíná vám to něco? 💗🍀🦋

Na závěr tedy – když si člověk udržuje zdraví, tak žehná životu. Požehnejme tedy životu a všem jeho formám tím, že vyzkoušíme něco nového…něco jinak než obvykle, zpomalme…

Přeji nám všem dny naplněné klidem, rozvahou a zdravím!!! 😊🙏🍀

Jsme na sociálních sítích, sledujte nás

E-mailový newsletter

Budeme vás informovat o novinkách u nás ve Studiu a jako prvním vám vždy pošleme nově vypsané termíny seminářů. Pokud máte téma, které byste chtěli u nás v Hortenzii absolvovat, dejte nám vědět.

Komentáře
  1. Doplnky-trenink napsal:

    Pěkný, konkrétní článek. Při jejím čtení víte, oč jde, a jak je vidět na podobných blozích, asi to není pravidlem. Myslím, že sem budu chodit častěji a mám pocit, že nebudu zklamán 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.